O mnie

Kilka zdań o mnie

JesteHalina - 10 (1)m …

psychoterapeutką, trenerką, coachem i pedagogiem, absolwentką Wydziału Humanistycznego UMK w Toruniu. Ukończyłam kurs psychoterapii systemowej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu i Kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji i członkinią Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Pracowałam między innymi z rodzinami w Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” w Toruniu, prowadząc terapię rodzin. Mam doświadczenie w psychoterapii rodzin, par
i terapii indywidualnej.

Aktualnie pracuję w Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Ośrodku Medyczno-Psychologicznym Vide w Płocku oraz we własnym Gabinecie Psychoterapii „Inspiracja”.

Pasjonuje mnie psychoterapia. Obserwowanie jak proces terapii przynosi ulgę w cierpieniu, pomaga w procesie zmiany, pokonywaniu lęków i ograniczeń, sprzyja rozwojowi i inspiruje do lepszego życia.

Prywatnie jestem mamą dorosłych już dzieci, mam dwa cudne koty, lubię czytać książki, podziwiać przyrodę, poznawać ludzi i uczyć się nowych rzeczy.

Halina Szymanowska