Opinie

Fragment listu: „...I teraz najważniejsze: Chciałam Tobie jeszcze raz podziękować, dzięki terapii prowadzonej przez Ciebie, tego jaką jesteś osobą, odbudowałam siebie, uwolniłam od 'duchów przeszłości’. Przyznam, że są momenty gdy wracają stare schematy i np. przesadzam z zazdrością ale wiem, że należy nad tym pracować. Jestem przekonana, że gdyby nie terapia i relacja z Tobą, nie stworzyłabym takiego związku w jakim jestem teraz.”

~ Anonim~

Szczerze polecam, Pani Halina jest bardzo kompetentną osobą z olbrzymim zrozumieniem drugiego człowieka. W niedługim czasie (3-4 miesiące) terapia  pozwoliła mi odnaleźć siebie, wyciszyć „wewnętrznego krytyka”,  pozytywnie ułożyć relacje z najbliższymi. Odzyskałam wewnętrzny uśmiech, spokój i zdrowy dystans. Dzięki terapii dziś funkcjonuję w zupełnie lepszym nastroju i z zupełnie lepszym, zdrowszym  postrzeganiem otoczenia. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Haliny, bardzo mi pomogła. Widziałam jak z każdym spotkaniem pozytywnie zmieniają się moje myśli, uczucia i jakie znajduję ich odzwierciedlenie.
Otrzymałam fachową pomoc, Pani Halino, bardzo dziękuję!

~ Monika ~

 

Do gabinetu „Inspiracja” pani Haliny Szymanowskiej trafiłam trochę przez przypadek i zarazem w wielkiej potrzebie. Przeżywałam wtedy naprawdę ciężkie chwile w związku z sytuacją w mojej pracy. Zła atmosfera i panujący tam mobbing wpędziły mnie w stany nerwicowo-depresyjne, ale że praca wydawała mi się sama w sobie prestiżową nie mogłam się tak po prostu zdecydować na odejście. Uważałam się za niewdzięcznego pracownika, a jednocześnie każda minuta w tym miejscu sprawiała mi przykrość. To rozdarcie wewnętrzne pogłębiało tylko moją frustrację. I wtedy, szukając dla siebie pomocy, zalękniona i płaczliwa znalazłam się w gabinecie doktor Szymanowskiej. Dodam, że nigdy wcześniej nie byłam zmuszona korzystać z pomocy terapeuty. Już w trakcie pierwszej wizyty pani Halina pomogła mi spojrzeć na całą sytuację z nieco większego dystansu, tak bym mogła dostrzec to co było najważniejsze, a co mi się całkiem w tym wszystkim zagubiło – siebie. Moje zdrowie, moje marzenia, moją wartość jako pracownika i jako człowieka. To dało mi siłę, której tak bardzo mi brakowało. Nie mówię, że od razu było wszystko lepiej, ale kolejne tygodnie – choć były bardzo dla mnie trudne – i kontakt z panią Haliną doprowadziły mnie do podjęcia poważnych, lecz dobrych dla mnie decyzji.

Pani doktor oprócz swojego czasu, PRAWDZIWEGO wysłuchania i serdecznego ciepła podarowała mi słowa, które stały się dla mnie czymś w rodzaju nowego motto. Zwróciła się do mnie już na pierwszej wizycie z zapytaniem „Co bym zrobiła gdybym się nie bała?”. I choć potem bałam się nieraz i nadal czasem się boję, to słowa te pomagają mi zawalczyć o moje własne szczęście. Wszystkim, którzy się boją, czują się totalnie pogubieni z serca polecam wizytę w cichym, przytulnym gabinecie doktor Haliny Szymanowskiej. To terapeuta, który słucha, rozumie, nie ocenia, wspiera, pomaga. Dziękuję.

~ Ania ~